MOSAIX,

MOSAIX markası, cam mozaik pazarındaki en büyük cam mozaik-seramik grubu olan BETSAN Cam Seramik A.Ş’nin sektördeki deneyim ve uzmanlığını sergilemektedir. MOSAIX, bu birikimin getirdiği üstünlükler ve sunduğu avantajlarla, diğer tüm mozaik üreticilerinden ayrılmaktadır. MOSAIX’ın kalite, ambalajlama ve sevkiyat konularındaki üstün standartları, aynı zamanda markanın uluslararası hizmet politikasının da birer kanıtıdır. Destekleyici pazarlama malzemeleri ve müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak yeni tasarım ve ürünler geliştirebilme uzmanlığı, MOSAIX’i her koşulda müşteri memnuniyetini öne çıkarabilen bir marka haline getirmektedir. Bu üretim gücünü,  bünyesindeki denizaşırı bayiler tarafından verilen daimi hizmet ve destekle daha da ileri taşıyan MOSAIX, dünya çapında en çok güvenilen markalar arasındaki haklı yerini almıştır.

BETSAN Cam Seramik A.Ş’nin cam mozaik koleksiyonu olarak çok geniş bir ürün yelpazesi sunabilen MOSAIX Home koleksiyonu, Türk mozaği ve dünyanın dört bir yanından ithal edilen, Kristal mozaik ve çeşitli yüksek taşlarla bezenmiş ürünler sunmaktadır. Bu eşsiz koleksiyon, çok çeşitli mozaikler, bordürler, dekoratif parçalar ile büyük beğeni toplamaktadır.

MOSAIX, fabrika içinde bulunan deposu sayesinde 95000m2 mozaik stoklayabilmekte ve böylelikle tüm müşterilerinin acil isteklerine anında cevap verebilmektedir. MOSAIX barkodlu özel kutuların ISPN-15 Euro paletlerde paketlenmesiyle yapılan sevkiyatlar, tecrübeli bir lojistik ekibinin gözetiminde gerçekleştirilmektedir. Bu hassas servis sayesinde ürünlerini Türkiye’nin herhangi bir limanından Dünyanın her yanına güvenilir bir şekilde ulaştırabilen MOSAIX, en yüksek kalitede hizmet sağlamak için çalışmaktadır. 

 

 

 

 

 

 

Okunma Sayısı : 1877