+ Değerlerimizi en az maliyetle, en üst seviyeye çıkarmak
+ Müşteri odaklı pazarlama yaklaşımını benimsemek
+ Bilgi yönetim sisteminin gelişmesini sağlamak

MİSYONUMUZ
Sürekli gelişim anlayışı ile üstün bilgi ve ileri teknoloji avantajlarımızdan yaralanarak, ürün ve hizmetlerimizi toplumun beklentilerine uygun hale getirmek.
Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle köklü ve uzun süreli ilişkiler kurmak 
Tüm çalışanlarımız teşvik etmek ve başarılarını desteklemek 
Olası tüm fırsatları değerlendirerek ortaklarımıza ve yatırımlarımıza ekonomik değer katmak.

VİZYONUMUZ
Vizyonumuz, değerlerimiz, bilgimiz ve çalışanlarımızla; müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, toplumun ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak gelişime paralel olarak hem iç pazarda hem de ihracatta üstlendiğimiz lider konumu sürdürmektir.

TARİHÇE
18/09/1992 yılında cam mozaik üretimi amacıyla kurulan BETSAN Cam Seramik Sanayi Ve Tic. A.Ş. geçen yıllara oranla yurtiçi ve uluslararası satışlarını daha yukarı değerlere taşımayı başarmıştır. Cam mozaik'te bina dış cephe kaplamaları yanında mutfak, banyo ve havuzların tasarımlarına yönelik ürünler geliştirerek tüm ürün grubunda toplam üretim metrajını büyütüp yurtiçi satışlarda birinciliğini sürdürmüş uluslararası satışlarda hedeflerini yakalayarak daha da büyütme çabasındadır.


Bu alandaki başarılı faaliyetleri ile cam mozaik liginin izlenen oyuncularından olan BETSAN Cam Seramik Sanayi Ve Tic. A.Ş. bu faaliyet kazançlarını üretim tesisinin finansmanına, kapasite artırımına, yeni ürün ve geliştirme yatırımları için kullanarak her zaman daha iyisini sunma amacındadır. 

İstanbul, Küçükçekmece, Sefaköy'de üretim tesisi bulunan BETSAN Cam Seramik Sanayi Ve Tic. A.Ş. dünyanın birçok ülkesine cam mozaik malzemesi sunan bünyesindeki MOSAIX ticari markası ve kendini yenileyebilen aktif ve deneyimli çalışanlarıyla ülkemizin ve dünyanın bir çok bölgesine halen satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.
 

Okunma Sayısı : 3655